ЗОНДИ iCare TP01

Комплект датчика iCare TP01

Ключова особливість

  • Легкий
  • Одноразового використання
  • Легко поміняти
  • Понижений ризик забруднення

Зонди iCare для безпечного і гігієнічного виміру ВОТ

Зонди iCare - це аксесуари до тонометрів iCare, які використовуваються для безпечного, безболісного і гігієнічного виміру внутрішньоочного тиску (ВОТ) з високою точністю. Оскільки зонди одноразові і індивідуально упаковані, вимір ВОТ за допомогою тонометрів iCare захищений від мікробіологічного перехресного зараження і передачі інфекцій.  

Оригінальні датчики iCare TP01 призначені для використання з тонометрами IC100, IC200 і TF01i. Датчики доступні в упаковці по 100 або 600 штук в коробці.

Одноразові датчики icare забезпечують безпеку пацієнтів

Датчики призначені лише для одноразового використання, їх не можна чистити або використовувати повторно. Багатократне використання зонда може викликати перехресне забруднення. Очищення або неправильне поводження з датчиком може призвести до пошкодження і скоротити термін служби пристрою, а також вплинути на результат виміру. Для забезпечення безпеки пацієнтів і точності вимірів ВОТ ми рекомендуємо використовувати лише оригінальні датчики iCare.

Виміри ВОТ, які повторюються

Зонд складається з позолоченого металевого дроту з маленьким наконечником з медичного пластика. Під час процедури виміру зонд забезпечує короткий миттєвий контакт з рогівкою ока шість разів підряд для кожного ока. Пацієнт практично не помічає контакту. Допуски по вазі і прямолінійності датчика дуже жорсткі, що забезпечує повторюваність вимірів ВОТ.

Гігієнічно і безпечно - немає ризиків забруднення

Завдяки технології відскоку при використанні тонометра iCare не утворюються мікроаерозольні утворення, оскільки виміри не вимагають дезинфекції, анестезії, крапель, повітря або інших препаратів.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]