iCare HOME2

Просте і точне самостійне вимірювання ВОТ

Ключова особливість

  • Надійний і точний
  • Легко розгорнути і використовувати
  • Інформативний інтерфейс, який призначений для користувача
  • Вимір також в положенні лежачи на спині
  • Нове мобільне застосування з графіками ВОТ для пацієнтів
  • Обліковий запис приватної хмари для пацієнтів
  • Миттєва передача даних в клініку

Сучасний підхід до добового моніторингу ВОТ

Тонометр iCare HOME2 для пацієнтів зробив революцію в лікуванні глаукоми. Пацієнт може вимірювати ВОТ під час звичайної повсякденної діяльності протягом дня, а iCare HOME2 можна використовувати навіть в положенні лежачи. Результати вимірів завантажуються в хмарну базу даних, звідки вони легко доступні як лікаю, так і пацієнтові. Лікарю надаються точні дані про ВОТ у реальному світі для підтримки рішень про лікування.

Підвищена зручність використання з iCare HOME2 и PATIENT2

Моніторинг iCare HOME2 легко розгорнути, оскільки більшість пацієнтів можуть використовувати пристрій за допомогою учбових матеріалів, які є інтуїтивно зрозумілими. iCare HOME2 кожного разу допомагає пацієнтові проводити високоякісні виміри. Як і у всіх тонометрах iCare, виміри не вимагають анестезії, крапель, повітря або іншої підготовки. Багато клінічних досліджень показали, що iCare HOME, попередник iCare Home2, є точним і надійним.

За допомогою мобільного додатка PATIENT2, який є інтуїтивно зрозумілим, пацієнт може відстежувати тенденції свого ВОТ на мобільному пристрої iOS або Android і легко відправляти результати ВОТ для розгляду медичного працівника.

Рішення по лікуванню глаукоми підтверджені даними про ВГД, які є вичерпними і надійними

iCare HOME2 дозволяє проводити виміри в різний час дня протягом декількох днів, що забезпечує повну картину коливань внутрішньоочного тиску. Домашні виміри можуть допомогти виявити скачки ВОТ, які б могли бути не виявлені, якби виміри відбувалися лише в робочий час в клініці. Лікарі мають доступ до результатів ВГД у будь-який час, і систему можна налаштувати так, щоб вона відправляла лікарю повідомлення по електронній пошті, якщо ВГД перевищує заздалегідь встановлену межу.

Переваги використання iCare HOME2

— iCare HOME2 допомагає порівнювати вплив різних ліків на ВГД, щоб знайти оптимальний режим для конкретного пацієнта.
— Дані ВГД можуть швидше виявити необхідність операції. Техніка дбайливого виміру icare дозволяє без зволікання починати післяопераційний моніторинг.
— iCare HOME2 може бути корисним при лікуванні пацієнтів з прогресуючою глаукомою, не дивлячись на розумне ВГД в клініці.
— iCare HOME2 може бути неоцінимий під час цих пандемічних періодів, коли дозволяє пацієнтам збирати дані про ВГД, а клініцистам — видалено стежити за ними.
— Можливість надавати віртуальну допомогу дуже цінується в сільських і віддалених районах.

Пацієнти, що беруть активну участь в лікуванні глаукоми

В осіб з підозрінням на глаукому і пацієнти можуть вимірювати своє ВОТ за допомогою тонометра iCare HOME2 під час нормальної діяльності відповідно до вказівок лікаря. Мобільний додаток iCare PATIENT2 надає пацієнтові графічне представлення історії вимірів ВГД, що може підвищити дотримання його плану лікування і подальших відвідин. Результати виміру ВОТ легко передаються лікарю.

Єднання пацієнтів і фахівців охорони здоров'я

iCare CLINIC — це хмарне програмне забезпечення, яке доступне для клінік таі лікарень задля зберігання та аналізу інформації про ВОТ. Інформація про ВОТ легко доступна за допомогою мобільного забезпечення або веб-браузера і доступна для лікарів і пацієнтів 24 години в добу, сім днів в тиждень. Доступні інформативні звіти, включаючи звіт, в якому порівнюються результати виміру ВОТ до і після зміни ліків або процедури зниження тиску. Вивантаження інформації про ВОТ з тонометрів iCare в хмару відбувається легко за допомогою додатка iCare PATIENT2 з мобільного пристрою або за допомогою програмного забезпечення iCare EXPORT, який запускається в середовищі ПК.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]