iCare IC200

Тонометр iCare IC200 — відкриваючи нову еру в клінічній тонометрії

Ключова особливість

  • Свобода позиціювання 200 градусів
  • Підходить для всіх пацієнтів
  • Послідовні і точні свідчення
  • Без знеболюючих крапель
  • Покращене управління датчиком
  • Багатомовний інтерфейс, який призначений для користувача
  • Безпровідне підключення до iCare EXPORT
  • Безпровідний друк
  • Без калібрування

Тонометр iCare IC200 з позиційною свободою 200 градусів

iCare IC200 - самий універсальний тонометр в лінійці продуктів iCare . Це флагманський пристрій, який призначений для професійного використання в клініці, а також в офтальмологічній хірургії і відділеннях невідкладної допомоги. Маючи 200 ступенів свободи позиціювання, він може вимірювати внутрішньоочний тиск (ВОТ) незалежно від того, чи стоїть пацієнт, чи сидить, або підведено лежить на спині.

Обширна гнучкість в позиціюванні особливо корисна в клінічних, хірургічних або екстрених ситуаціях, коли необхідно вимірювати очний тиск пацієнта незалежно від його положення.

Свобода виміру в декількох положеннях

Найбільш важливим удосконаленням iCare IC200 в порівнянні з іншими тонометрами iCare є його свобода в положенні виміру. Пацієнт може стояти, сидіти, знаходитися у вертикальному положенні, лежачи на спині або лежачи на боці. Тонометр IC200 можна використовувати під кутом виміру 200 градусів.

Як і у випадку з іншими тонометрами iCare, професійний тонометр icare IC200 заснований на принципі виміру відскоку, який не вимагає для його використання крапель анестетика, повітря або спеціальних навичок.

Автоматичне позиціонування вирівнювання

Яскравий індикатор на основі зонду підтверджує правильність установки тонометра перед виміром. Зелене світло означає, що виміри будуть надійними, а червоне світло вказує на неправильне положення.

Безпровідний друк і передача даних через Bluetooth

Тонометр можна підключити до принтера Bluetooth для друку результатів вимірів або до комп'ютера для передачі результатів вимірів. Щоб експортувати результати вимірів, вам спочатку необхідно виконати сполучення Ic200 з комп'ютером з функцією Bluetooth Low Energy (BLE) зі встановленим програмним забезпеченням iCare EXPORT.

Надійні виміри, які є повторюваними

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який призначений для користувача, збільшує клінічну ефективність навіть в найскладніших ситуаціях. Кнопки дисплея і навігації знаходяться на задній стороні пристрою у напрямку до користувача. З iCare IC200 вимір ВОТ відбувається швидко, точно і з надійною повторюваністю, при цьому окремі свідчення відображаються з точністю до одного знаку після коми, мм рт. ст.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]