iCare DRSplus

Ключова особливість

  • Конфокальна технологія Truecolor
  • Множинні способи візуалізації, включаючи відображення без червоного, зовнішнього ока і стереоізображення
  • Мінімальний розмір зіниці 2,5 мм
  • Швидкі, прості і повністю автоматизовані операції
  • Функція мозаїки, яка створює панорамні види сітківки до 80 °
  • Remote Viewer, що дозволяє переглядати з пристроїв в тій же локальній мережі
  • Функція видаленого іспиту дозволяє проводити іспит на відстані

Система візуалізації очного дна iCare DRSplus з конфокальною технологією Truecolor

У системі конфокальної візуалізації очного дна iCare DRSplus використовується біле світлодіодне підсвічування для здобуття високоякісних зображень Truecolor. Конфокальна технологія Truecolor, яка вважається стандартом високої якості зображення, забезпечує деталізовані зображення з більшою різкістю, оптичним дозволом і контрастом в порівнянні з традиційною візуалізацією за допомогою камери очного дна.

Швидка і повністю автоматизована система iCare Drsplus дозволяє отримувати зображення через зіниці розміром до 2,5 мм без необхідності розширення, забезпечуючи комфортне перебування пацієнта. Це простий у використанні пристрій забезпечує швидке обстеження і допомагає прискорити робочий процес в клініці.

Різні способи візуалізації для здобуття деталізованих зображень

Конфокальна технологія Truecolor з білим світлодіодом забезпечує здобуття детальних зображень сітківки під кутом 45 ° і дозволяє сканувати через катаракту, щоб допомогти лікарям в діагностиці і документуванні очних захворювань.

Фільтрація без червоного кольору з високим дозволом покращує візуалізацію судинної мережі сітківки, сині зображення забезпечують покращуваний огляд шару нервових волокон (RNFL), а червоний канал дозволяє світлу проникати в глибокі шари сітківки. Зовнішнє зображення ока може документувати поверхню ока і стан рогівки. Технологія Stereo Viewer покращує тривимірне сприйняття диска. Функція мозаїки автоматично комбінує різні поля сітківки без втручання користувача, створюючи панорамні види до 80°.

Зручне для пацієнта і зручний пристрій

Конфокальна технологія iCare DRSplus скорочує час обстеження, забезпечуючи при цьому комфортне перебування пацієнта. Пристрій дозволяє отримувати зображення через зіниці розміром до 2,5 мм, і ця немідріатична здатність усуває необхідність в краплях, що розширюються, і в темноті. Завдяки зменшеній інтенсивності спалаху для м'якшої дії на зіницю і швидке і легке позиціювання пацієнта iCare DRSplus є зручним для пацієнта пристроєм.

Швидкі, ефективні і повністю комп'ютеризовані операції

iCare DRSplus — це проста у використанні і інтуїтивно зрозуміла система візуалізації, яка вимагає мінімального вчення персоналу для здобуття зображень високої якості. iCare DRSplus пропонує попередній перегляд в ІЧ-діапазоні в реальному часі, що сприяє ефективному процесу захвату, а опція фільтрації спрощує постобробку зображення. Повністю автоматизовані можливості включають автоматичне вирівнювання, автофокус, автоекспозицію, автоматичний захват і автоматичний монтаж (опционально). Швидке і просте позиціонування пацієнта і швидке обстеження економлять час і роблять робочий процес ефективнішим.

Перегляд зображень став простіший

Ємкісний сенсорний екран iCare DRSplus дозволяє легко збільшувати і переглядати деталі зображень. Крім того, додаткова функція віддаленого перегляду спрощує віддалений перегляд даних, дозволяючи будь-якому комп'ютеру або ноутбуку в одній локальній мережі (LAN) переглядати зображення iCare DRSplus віддалено, забезпечуючи доступ до даних і детальний аналіз на декількох станціях перегляду.

Віддалене дослідження дозволяє дистанціюватися від людей

У боротьбі з Covid-19 медичні працівники повинні застосовувати спеціальні заходи соціального дистанціювання, щоб мінімізувати поширення вірусу. У цей важкий період ми тісно співпрацюємо з фахівцями в області охорони здоров'я, щоб забезпечити необхідну підтримку і інструменти, сприяючі соціальному дистанціюванню під час обстеження пацієнтів.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]