iCare EIDON

Конфокальна система візуалізації очного дна iCare EIDON Widefield Truecolor

Ключова особливість

  • Декілька режимів візуалізації, включаючи Truecolor, сині, червоні і безкольорові зображення, а також інфрачервоні конфокальні зображення.
  • Широкопольне зображення з надвисоким дозволом
  • Можливість візуалізації через катаракту і непрозорість носія
  • Операція без розширення (мінімальна зіниця 2,5 мм)
  • Гнучкість повністю автоматизованого і повністю ручного режиму
  • Універсальний компактний дизайн, додатковий ПК не потрібний

iCare EIDON - перший конфокальний пристрій обробки зображень Truecolor для здобуття зображень широкого поля надвисокого дозволу

iCare EIDON - перша конфокальна система Truecolor, яка поєднує в собі кращі характеристики систем скануючої лазерної офтальмоскопії (SLO) із стандартною візуалізацією очного дна, щоб встановити нові стандарти продуктивності при візуалізації сітківки. Це ідеальна система візуалізації сітківки, яка забезпечує Truecolor і широкосмугові зображення в різних режимах візуалізації. iCare EIDON забезпечує неперевершену якість зображення і унікальний, живий, конфокальний вигляд сітківки без розширення.

Пропонуючи краще з конфокальної технології, iCare EIDON гарантує підвищену різкість зображення, кращий оптичний дозвіл, вищу деталізацію і більший контраст, що виводить діагностику сітківки на новий рівень. Це у поєднанні з простим у використанні інтерфейсом і зручними для пацієнта функціями робить iCare EIDON цінним та ефективним інструментом в будь-яких клінічних умовах.

Використання можливостей конфокальної візуалізації

Конфокальна візуалізація — це стандарт чудової якості зображення. Це перевершує звичайну фотографію очного дна, оскільки вона блокує світло, розсіяне назад від структур за межами фокальної плоскості сітківки, і забезпечує покращену якість зображення з підвищеною різкістю, кращим оптичним дозволом і більшою контрастністю. Він зберігає якість зображення навіть в разі непрозорості носія, включаючи катаракту, і може працювати із зіницями розміром від 2,5 мм без необхідності розширення.

Деталі надширокого поля у високому дозволі

Широкопольная оптика iCare EIDON з полем зору від 90 ° до 160 ° дозволяє візуалізувати як центральну, так і периферійну сітківку. Конфокальна технологія iCare EIDON Truecolor, яка застосовується для здобуття зображень з широким полем зору, особливо важлива, оскільки допомагає поліпшити виявлення, аналіз і моніторинг патологій, які можуть виникнути на периферії сітківки. Широкопольні функції iCare EIDON допомагають зберегти різкість і деталізацію навіть на периферії, що дозволяє полегшити більш точну і ранішу діагностику.

Збільшене поле зору до 200˚

Завдяки модулю EIDON Ultra-widefield можна збільшити поле зору до 200°, що допомагає виявляти ознаки патологій, які починають виявлятися на периферії. Модуль Ultra-widefield дозволяє знімати сітківку під кутом 120° при однократному знімку, до 200° при використанні функції мозаїки.

Зображення сітківки Truecolor для неперевершеної якості

iCare EIDON використовує білі світлодіоди для здобуття зображень Truecolor без спотворень та з чудовим перенесенням кольорів. При використанні білого світлодіода сітківка виглядає так, як вона виглядає при безпосередньому спостереженні, оскільки на захопленому зображенні присутній весь видимий спектр.

Повністю автоматизований, зручний і простий у використанні досвід

iCare EIDON забезпечує гнучкість переходу від повністю автоматизованих операцій до повністю ручних, пропонуючи такі функції, як автоматичне вирівнювання, автофокус, автоекспозиція, автоматичний захват і автоматична мозаїка. iCare EIDON простий у використанні і вимагає мінімального вчення персоналу, що може скоротити час обстеження і, у свою чергу, поліпшити робочий процес пацієнта. Завдяки ергономічній моторизованій опорі для підборіддя, м'якому спалаху і відсутності необхідності в розширенні, iCare EIDON обіцяє пацієнтам підвищений комфорт.

Можливість підключення у будь-який час і в будь-якому місці

Мультісенсорний планшет iCare EIDON спрощує збільшення і перегляд. Крім того, функція видаленого перегляду спрощує видалений перегляд даних, дозволяючи будь-якому комп'ютеру або ноутбуку в одній локальній мережі (LAN) переглядати зображення iCare EIDON видалено, забезпечуючи доступ до даних і детальний аналіз на декількох станціях перегляду.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]