iCare CLINIC

Програмне забезпечення iCare CLINIC для зберігання і аналізу даних тонометра

Ключова особливість

  • Перегляд добових даних ВГД пацієнтів
  • Управління кредитом iCare HOME
  • Повідомлення про IOPs вище встановленого ліміту
  • Доступ пацієнта на запрошення опікуна
  • Завантаження даних за допомогою мобільного додатка iCare PATIENT і додатки icare EXPORT для ПК

Зберігання і аналіз даних тонометра

Програмні вирішення iCare розвиваються. Сьогодні для тонометрів iCare HOME і iCare IC200 доступна хмарна iCare CLINIC для зберігання і аналізу даних ВГД пацієнтів. Дані виміри ВГД можна легко завантажити в хмару за допомогою додатків iCare EXPORT і iCare PATIENT для ПК і мобільних пристроїв Android.

Програмне забезпечення iCare CLINIC

Хмарне програмне забезпечення iCare CLINIC зберігає довгострокові дані ВГД від тонометрів iCare HOME і iCare IC200 і надає інструменти для універсального аналізу і складання звітів про дані. iCare CLINIC швидко і безпечно доступна через будь-який браузер. За бажання лікаря також може надати пацієнтові доступ до інформації про ВГД.

Вбудовані графічні інструменти iCare CLINIC допомагають приймати рішення про зміну ліків і дозволяють оцінити успіх процедури зниження тиску. Огляд «Порівняти періоди» в iCare CLINIC дозволяє побудувати графіки періодів до і після прийому ліків, а також до і після операції один над одним для полегшення порівняння.

Добові коливання ВОТ можуть мати характер, що повторюється, або мінятися щодня. За допомогою денного огляду даних ВОТ в iCare CLINIC можна проаналізувати добову картину ВОТ і коригувати графік прийому ліків на основі цих даних.  

Програмне забезпечення iCare CLINIC можна придбати на сайті icaremhome.com.

iCare ЕКСПОРТ

Додаток iCare EXPORT дозволяє завантажувати дані ВОТ з тонометрів iCare HOME і iCare Ic200 в iCare CLINIC за допомогою ПК. iCare EXPORT можна завантажити з програмного забезпечення iCare CLINIC для установки на локальний ПК.

iCare ПАЦІЄНТ

iCare PATIENT — це мобільне застосування для самотонометра iCare HOME, що дозволяє передавати дані ВОТ в iCare CLINIC за допомогою мобільного телефону або планшета Android. Додаток iCare PATIENT можна завантажити в магазині Google Play.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]