iCare EIDON FA

Система флюоресцентної ангиографії конфокальної візуалізації очного дна iCare EIDON FA

Ключова особливість

  • Включає всі функції і можливості технології EIDON
  • Повний набір можливостей візуалізації очного дна
  • Зображення флюоресцентної ангиографії високого дозволу
  • Перегляд відео з високим дозволом і динамічною флуоресцентною ангиографієй
  • Конфокальна технологія Truecolor для здобуття високоякісних і точних зображень
  • Повністю автоматичний, простій у використанні і вимагає мінімального вчення персоналу

iCare EIDON FA з функцією флуоресцентної ангиографії для зображень і відео з надвисоким дозволом і широким полем зору

iCare EIDON FA - це система візуалізації вищого класу, яка поєднує в собі краще з технології iCare EIDON з можливістю автоматичної флуоресцентної ангиографії, щоб забезпечити повний набір методів візуалізації з неперевершеною якістю зображення. Він пропонує широкопольне зображення флюоресцентної ангиографії очного дна із збереженням якості, різкості і деталей навіть на периферії.

iCare EIDON FA також пропонує додаткову перевагу, що полягає в захваті детального відеозапису FA з надвисоким дозволом, яка забезпечує реалістичне і динамічне зображення судинної мережі сітківки і механізмів кровообіги, які можуть бути упущені при зйомці із статичним спалахом.

Відео флуоресцентної ангіографії для детального динамічного перегляду

Динамічна перспектива пропонує реалістичне уявлення про судинну мережу сітківки і пов'язані з нею механізми кровообіги, які можуть бути упущені при зйомці із статичним спалахом. icare EIDON FA може знімати відео флуоресцентної ангіографії надвисокого дозволу, усуваючи необхідність здобуття ідеальних одиночних FA-зображень, коли фарбник потрапляє в око.

Завдяки перевазі можливості здобуття відео, iCare EIDON FA точно і ефективно захоплює чітке, різке і детальне динамічне відео — це дає операторові можливість зосередити всю увагу на забезпеченні максимального догляду за пацієнтом і комфорту. Відео дозволяє вибрати краще з декількох кадрів, щоб точно задокументувати патологію.

Повний набір можливостей візуалізації очного дна

iCare EIDON FA — це незвичайний інструмент для здобуття різних типів важливої інформації за допомогою різних методів візуалізації. Біле світлодіодне підсвічування забезпечує високоякісні зображення Truecolor, фільтрація без червоного покращує візуалізацію судинної мережі сітківки, сині зображення забезпечують покращуваний огляд шару нервових волокон (RNFL), а червоний канал дозволяє світлу проникати в глибокі шари сітківки. Інфрачервоне світло дає детальну інформацію про судинну оболонку. Автофлуоресценція дозволяє оцінити цілісність пігментно-епітеліального шару сітківки (RPE). Зображення і відео флуоресцентної ангіографії дозволяють лікарю спостерігати і контролювати деталі кровотоку в сітківці.

Збільшене поле зору до 200˚

Завдяки модулю EIDON Ultra-Widefield можна збільшити поле зору до 200°, що допомагає виявляти ознаки патологій, які починають виявлятися на периферії. Модуль Ultra-Widefield дозволяє знімати сітківку під кутом 120° при однократному знімку, та до 200° при використанні функції мозаїки.

Надвисокий дозвіл і широкосмугове зображення без втрати деталей

iCare EIDON FA об'єднує надвисокий дозвіл і широкопольноє зображення, щоб запропонувати розширене поле зору і різкість зображення навіть на периферії. Конфокальна технологія iCare EIDON FA забезпечує найвищий дозвіл зображення на сітківці (15 мкм) для виявлення і відстежування щонайменших динамічних деталей кровотоку в сітківці. Ширококутні зображення 160 ° icare EIDON FA візуалізують периферію сітківки з тією ж якістю, що і центральна сітківка, щоб забезпечити чіткіше уявлення про патології.

Швидкі, гнучкі і повністю автоматизовані операції

iCare EIDON FA — це проста у використанні система візуалізації, що забезпечує гнучкість переходу від повністю автоматичного управління до ручного управління для захвату призначеного для користувача зображення. Повністю автоматичний режим з його інтуїтивно зрозумілими функціями вимагає мінімального вчення персоналу, що дозволяє будь-якому співробітникові легко отримати зображення FA. Автоматична робота включає автоматичне вирівнювання, автофокус, автоекспозицію, автоматичний захват і автоматичну мозаїку, що дозволяє операторові зосередитися на досвіді пацієнта. Завдяки інтелектуальному, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу icare EIDON FA може зробити робочий процес простим і ефективним.

Переглядайте дані видалено

Мультисенсорний планшет iCare EIDON FA дозволяє легко збільшувати і переглядати зображення. iCare EIDON FA Remote Viewer (RV) дозволяє переглядати з будь-якого мережевого комп'ютера в тій же локальній мережі (LAN). Він також надає додаткові інструменти аналізу, які можуть бути корисні в клініці.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]