iCare EIDON AF

Система автофлуоресцентної конфокальної візуалізації очного дна icare EIDON AF blue

Ключова особливість

  • Truecolor, синя автофлуоресценція, інфрачервоні і RGB-каналі конфокальних зображень
  • Панорамний вигляд автофлуоресценції сітківки (до 160 °)
  • Висока деталізація і контраст в одному пристрої
  • Короткий час обстеження і підвищений комфорт пацієнта
  • Простота використання, прискорює робочий процес пацієнта

Система візуалізації конфокального очного дна сітківки iCare EIDON AF Truecolor з високим дозволом і синьою автофлуоресценцією (FAF)

Конфокальний сканер iCare EIDON AF Truecolor пропонує краще з технології icare EIDON з додатковою перевагою можливостей автофлуоресцентної візуалізації. Повністю автоматизований сканер забезпечує здобуття точних зображень з високим дозволом з використанням декількох методів - Truecolor, формування зображень в червоних і синіх тонах, безкольорове, інфрачервоне і синіше за автофлуоресценцію.

Швидка і неінвазивна технологія автофлуоресцентної візуалізації підвищує комфорт і зручність для пацієнта. Завдяки повністю комп'ютеризованому режиму збору даних будь-який співробітник може запускати тести, які можуть допомогти скоротити час чекання і підвищити ефективність робочого процесу. Цей пристрій дійсно пропонує краще як пацієнтам, так і фахівцям в області офтальмології.

Декілька модальностей для повної картини

iCare EIDON AF отримує декілька типів важливої інформації за допомогою різних методів візуалізації, щоб допомогти встановити точний діагноз. Біле світлодіодне підсвічування забезпечує високоякісне зображення Truecolor, фільтрація без червоного покращує візуалізацію судинної мережі сітківки, сині зображення забезпечують покращений огляд шару нервових волокон сітківки (RNFL), а червоний канал дозволяє проникати в глибші шари у напрямку до судинної оболонки. Інфрачервоне світло дає детальну інформацію про судинну оболонку. Автофлуоресценція дозволяє оцінити цілісність пігментно-епітеліального шару сітківки (RPE).

Перевага можливості захвату широкого поля зору

iCare EIDON AF пропонує додатковe перевагe захвату високоякісних зображень Widefield, до 160 °, завдяки своїй унікальній функції мозаїки. Ця можливість, яка доступна для всіх різних методів візуалізації (Truecolor, IR, FAF), грає вирішальну роль в підтримці фахівців з догляду за очима у виявленні, діагностиці, документуванні і лікуванні очних патологій, які можуть спочатку виявитися на периферії.

Збільшене поле зору до 200˚

Завдяки модулю EIDON Ultra-Widefield можна збільшити поле зору до 200°, що допомагає виявляти ознаки патологій, які починають виявлятися на периферії. Модуль Ultra-Widefield дозволяє знімати сітківку під кутом 120° при однократному знімку, та до 200° при використанні функції мозаїки.

Неперевершена якість зображення при візуалізації сітківки

Конфокальний сканер гарантує високу деталізацію і контрастність автофлуоресцентних зображень з надвисокою якістю дозволу за один знімок без необхідності усереднювання зображення — це забезпечує швидке і зручне обстеження пацієнта. Крім того, конфокальна технологія дозволяє сканувати катаракту і інші помутніння. Він також пропонує зображення автофлуоресценції 60 ° з одним спалахом світла і панорамний вигляд (до 110 °) аутофлуоресценциі сітківки.

Швидкий і повністю автоматизований процес візуалізації сітківки

У автоматичному режимі сканер автоматично вирівнюється по зіниці пацієнта, фокусується на сітківці і захоплює високоякісні точні зображення в будь-якому з доступних режимів візуалізації: інфрачервоному і / або коліровому і / або FAF, що дозволяє будь-якому співробітникові легко запускати обстеження.. Ручний режим пропонує покращену універсальність — він дозволяє налаштовувати управління фокусом, концентруватися на певних шарах очного дна і розширювати периферію, використовуючи ціль зовнішньої фіксації. Простий у використанні і компактний пристрій візуалізації ефективно прискорює робочий процес пацієнта.

Комфорт і зручність пацієнта

Швидкий час обстеження робить його легким і комфортним для пацієнтів. Неінвазивний метод автофлуоресценції очного дна (FAF), використовуваний у візуалізації сітківки iCare EIDON AF, використовує один спалах світла, що забезпечує максимальний комфорт пацієнта. Зображення можуть бути отримані навіть при зіниці розміром всього 2,5 мм, що дозволяє отримувати зображення високої якості без розширення.

Обмін зображеннями і перегляд стали простішими

Мультисенсорний планшет EIDON AF спрощує збільшення і перегляд. Крім того, EIDON AF Remote Viewer (RV) спрощує видалений перегляд даних, дозволяючи будь-якому комп'ютеру або ноутбуку в тій же локальній мережі (LAN) переглядати зображення EIDON AF віддалено, забезпечуючи доступ до даних і детальний аналіз на декількох станціях перегляду.

НАШИ ПРОДУКТИ