iCare HOME

Тонометр iCare HOME для добового самоконтролю ВГД

Ключова особливість

  • Легкість використання
  • Надійність і точність
  • Автоматичне розпізнавання очей
  • Інтелектуальний помічник з позиціонування
  • Щадна техніка виміру
  • Миттєва передача даних в клініку

Тонометр iCare HOME для самоконтролю ВОТ

Тонометр iCare HOME - перший пристрій, який доступний пацієнтам для виміру внутрішньоочного тиску в домашніх умовах. iCare HOME надає окулістові детальний і точний огляд добового пацієнта ВОТ, підвищуючи ефективність лікування глаукоми. iCare HOME забезпечує пацієнтові душевний спокій і покращує дотримання режиму прийому ліків від глаукоми.

Пацієнти з глаукомою або ті, у кого є підозріння на розвиток глаукоми, можуть самостійно виміряти ВОТ під час звичайної повсякденної діяльності протягом дня відповідно до рекомендацій свого лікаря. Результати вимірів завантажуються в хмарну базу даних, звідки вони доступні як лікарю, так і пацієнтові. Вичерпні дані про ВОТ сприяють якісному відходу і можуть означати довгострокову економію засобів.

iCare HOME зручний і простий у використанні, допомагає пацієнтові кожного разу проводити високоякісні виміри. Пристрій легкий, а завдяки індивідуальному дизайну його зручно носити з собою. Простота використання, точність і надійність тонометра iCare HOME підтверджені багаточисельними клінічними дослідженнями.  Як і для всіх тонометрів iCare , виміри не вимагають анестезії, крапель, повітря або іншої підготовки.

Ведення глаукоми на основі реальної інформації про ВГД

iCare HOME дозволяє проводити виміри в різний час доби протягом декількох днів, що забезпечує повну картину добових коливань внутрішньоочного тиску. Виміри можуть допомогти виявити списи ВОТ, які не можна було б розпізнати, якби виміри відбувалися лише в робочий час в клініці.

Тривалий моніторинг внутрішньоочного тиску дозволяє лікувати глаукому на основі вичерпної і надійної інформації. Інформація про добовий ВОТ, отримана за допомогою вимірів iCare HOME, може швидше виявити необхідність в зміні ліків або операції. Післяопераційний моніторинг ВОТ можна почати без зволікання завдяки щадній техніці виміру.

Заощадження часу і краща прихильність до лікування

Разом постачальник медичних послуг і пацієнт можуть стежити за ефективністю лікування глаукоми без необхідності відвідувати клініку лише для виміру очного тиску, що підвищує ефективність клініки і економить час пацієнта. iCare HOME може підвищити комплаентність пацієнта щодо прийому місцевих ліків, оскільки він або вона може бачити ефект ліків за результатами виміру ВОТ. iCare HOME також може привнести душевний спокій пацієнтам з глаукомою.

Технологія Rebound ніжна для очей

Тонометр iCare HOME заснований на широко запатентованому принципі тонометрії відскоку icare. При вимірі iCare крихітний одноразовий зонд ненадовго відбивається від поверхні ока шість разів. Вимір відскоку практично непомітно для пацієнта. Жодної анестезії або інших препаратів не потрібна.

Надійні виміри з простим у використанні iCare HOME

Перед тим, як пацієнт почне використовувати iCare HOME, персонал лікарні або клініки порадить йому, як проводити виміри. iCare HOME також допомагає пацієнтові правильно проводити виміри, допомагаючи знайти правильне положення для виміру. Лікар порадить, як часто слід проводити виміри.

НАШИ ПРОДУКТИ
[smart_post_show id="678"]