iCare COMPASS

Автоматичний периметр з активним відстежуванням сітківки iCare COMPASS

Ключова особливість

  • Стандартна автоматична периметрія
  • Активне відстежування сітківки, яка компенсує погану фіксацію пацієнта в режимі реального часу
  • Автофокус, — пробний об'єктив не потрібний
  • Гігієнічний дизайн
  • Наочний аналіз фіксації; зона фіксації і ділянка
  • Конфокальне зображення сітківки, Truecolor з високим дозволом
  • Не потрібне розширення зіниці, пацієнт може вільно моргати, і тест можна припинити у будь-який час без втрати даних
  • Простота використання і мінімальне вчення оператора

Автоматизований периметр iCare COMPASS з активним відстежуванням сітківки

iCare COMPASS поєднує в собі тести поля зору, корекцію втрати фіксації за допомогою трекера сітківки в реальному часі і конфокальну візуалізацію очного дна Truecolor, виводячи аналіз поля зору на новий рівень. Завдяки сенсорному екрану, автоматичному вирівнюванню, немідріатності, простоті дезінфекції і пробній роботі без лінз, iCare COMPASS зручний для пацієнта і простий у використанні, економить час і допомагає поліпшити клінічні показники.

iCare COMPASS - це перший автоматизований периметр, який може виконувати стандартні тести поля зору з використанням трекера сітківки в реальному часі, одночасно надаючи конфокальні зображення очного дна Truecolor надвисокого дозволу.

Перевага периметрії з контролем очного дна

Контрольована периметрія очного дна — це метод візуалізації сітківки під час тестування поля зору, що дозволяє встановити надійну кореляцію між зоровою функцією і структурою сітківки. У основі цієї функції лежить відстежування сітківки.

Безперервне автоматичне відстежування рухів очей за допомогою інфрачервоного сканування сітківки забезпечує активну компенсацію втрати фіксації, з автоматичною зміною положення периметричних стимул-реакцій до і під час проектування залежно від поточного положення ока. Це забезпечує точну відповідність між функцією (тобто значеннями чутливості сітківки) і структурою (зображенням очного дна) завдяки компенсації рухів очей, що призводить до зменшення артефактів руху.

Автоматична перевірка поля зору з використанням конфокальної візуалізації Truecolor

По периметру iCare COMPASS пропонує повну сумісність із стандартними тестами поля зору 24-2, 30-2 і 10-2, що містять бази даних чутливості сітківки, які відповідають віку здорових суб'єктів. Вперше в тесті поля зору iCare COMPASS забезпечує конфокальні зображення сітківки під кутом 60 ° у Truecolor, інфрачервоному і без червоного кольору. iCare COMPASS також є першим периметром, що забезпечує перегляд стереозвуку з високим дозволом для кращої оцінки головки зорового нерву.

Проста у використанні, зручна для пацієнта і ефективна периметрія

Завдяки автоматичній корекції рефракції iCare COMPASS і автофокусу відпадає необхідність в пробних лінзах. Це не лише скорочує час обстеження, але і дозволяє уникнути артефактів на оправі лінзи і покращує потік пацієнтів і комфорт. Тест можна припинити у будь-який момент без втрати даних. Інтерфейс з сенсорним екраном через вбудований планшет з високим дозволом і універсальна конструкція (без зовнішнього ПК) з 1 портом Ethernet і 3 портами USB роблять пристрій простим в експлуатації. iCare COMPASS також пропонує вбудовані можливості для мережевого підключення, що дозволяють віддалений перегляд.

НАШИ ПРОДУКТИ