iCare ILLUME - Искусственный Интеллект для высокоэффективного скрининга заболеваний глаз

iCare ILLUME

Допомагає виявити ранні ознаки діабетичної ретинопатії (ДР), вікової макулярної дегенерації (ВМД) та глаукоми (ГЛК) за допомогою штучного інтелекту (ШІ)

Ключова особливість

  • Скринінгове програмне забезпечення зі штучним інтелектом від Thirona RetCAD
  • Ефективний скринінг на ДР, ВМД та глаукому, що дозволяє втрутитися на ранній стадії
  • ШІ автоматично виявляє ранні ознаки захворювання та класифікує результати за ступенем тяжкості
  • Звіт пацієнта з корисними тепловими картами вказує на ділянки з можливими відхиленнями
  • Унікальна конфокальна технологія системи візуалізації очного дна iCare DRSplus дозволяє проводити скринінг всіх пацієнтів, включаючи пацієнтів з помутнінням очних середовищ
  • Швидше та ефективніше обстеження, що дозволяє вчасно надати допомогу пацієнтам, які її потребують

Швидкий і легкий скринінг у всіх медичних установах за допомогою штучного інтелекту

iCare ILLUME - це унікальне поєднання спеціалізованого програмного забезпечення для скринінгу зі штучним інтелектом та конфокальними зображеннями очного дна TrueColor. Основні переваги включають повністю автоматизований робочий процес, високоякісні детальні зображення без розширення та ILLUME Connect - можливість обмінюватися направленнями за межами організації-джерела.

ШІ надійно та ефективно аналізує зображення, заощаджуючи дорогоцінний час, забезпечуючи раннє втручання та допомагаючи оптимізувати робочі процеси. Вперше скринінг став можливим для всіх пацієнтів, включаючи пацієнтів з помутніннями очних середовищ, такими як катаракта і помутніння склистого тіла.

Швидкі, повністю автоматизовані процеси

 

Система візуалізації очного дна iCare DRSplus інтуїтивно зрозуміла і вимагає мінімального навчання персоналу.

Високоякісні зображення автоматично та безпечно зберігаються та передаються для обробки за допомогою штучного інтелекту.

Звіт миттєво доступний і може бути обговорений з пацієнтом під час того ж візиту.

АІ миттєво виявляє ранні ознаки патології сітківки

Штучний інтелект забезпечує ефективну обробку даних для підвищення пропускної здатності та отримання надійних результатів, які відповідають рівню професійного оцінювача. ШІ миттєво виявляє ранні ознаки і класифікує результати за ступенем серйозності. Результати доступні у вигляді звіту, який можна завантажити.

Повністю автоматизовані операції забезпечують значну економію часу

iCare ILLUME економить час і прискорює робочий процес завдяки повністю автоматизованому процесу. Система візуалізації очного дна iCare DRSplus інтуїтивно зрозуміла, проста у використанні і вимагає мінімального навчання персоналу. Немає необхідності в розширенні, оскільки DRSplus може робити зображення через зіниці шириною до 2,5 мм. Після візуалізації звіт миттєво доступний для перегляду і обговорення з пацієнтом.

Впровадження цифрових методів скринінгу та забезпечення безпеки і конфіденційності даних

За допомогою iCare ILLUME Connect направлення можна також передавати за межі вашої організації, щоб підвищити рівень комплаєнсу пацієнтів. В iCare безпека та конфіденційність даних відповідають найвищим стандартам. Результати скринінгу можна зберігати в найбільш поширених системах електронних медичних записів. Це покращує комунікацію між медичними працівниками.

iCare ILLUME пропонує різноманітні переваги для бізнесу

З iCare ILLUME медичні працівники можуть відчути значне зменшення робочого навантаження, зберігаючи при цьому високу точність, завдяки покращеному виявленню, швидким і послідовним звітам та простому у використанні інтерфейсу.
ILLUME є ідеальним рішенням для оптимізації робочого процесу, впорядкування процесів, масштабування скринінгових програм, забезпечення безперервності надання медичної допомоги на первинній ланці і, зрештою, економії витрат.

Високоякісні зображення відповідають вимогам ШІ з першого дубля

Відмінна якість зображення є передумовою надійного та ефективного скринінгу. Конфокальна технологія TrueColor від iCare забезпечує точне документування сітківки на багатих на деталі зображеннях, які рідко потребують повторного аналізу за допомогою штучного інтелекту. iCare DRSplus також може отримувати високоякісні зображення через помутніння очних середовищ (катаракта, склоподібне тіло), що дозволяє проводити скринінг підозрюваних на діабетичну ретинопатію, які вже страждають на ці захворювання.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Не всі продукти, послуги або пропозиції, на які є посилання, схвалені або пропонуються на кожному ринку, а затверджене маркування та інструкції можуть відрізнятися в різних країнах. Технічні характеристики продукту можуть змінюватися у зв'язку зі зміною дизайну та обсягу поставки, а також у результаті постійних технічних розробок.

Зацікавлені?

Отримайте допоміжні матеріали для продуктів iCare